Kupno

1. WYBÓR MIESZKANIA Z OFERTY

W zakładce z ofertą mogą Państwo przeglądać nasze aktualne inwestycje oraz wybrać mieszkanie dla siebie. Mieszkania opisane są jako: Wolne, Zarezerwowane (podpisana umowa rezerwacyjna) oraz Sprzedane (klient podpisał umowę deweloperską lub sprzedaży).

2. ROZMOWA Z DEWELOPEREM

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie inwestycji. Zachęcamy również Państwa do umówienia z nami wizyty na placu budowy. Chętnie oprowadzimy Państwa po inwestycji, pokażemy aktualny stan prac budowlanych i standard wykonania, zapewniając dostęp do wszystkich lokali. Spotkanie to także okazja do zapoznania się z mapą, rzutami lokali, konspektem informacyjnym czy warunkami zakupu.

3. PODPISANIE UMOWY REZERWACYJNEJ

W przypadku zainteresowania wolnym lokalem mają Państwo możliwość podpisania umowy rezerwacyjnej. Wiąże się ona z wpłatą zwrotnej zaliczki w wysokości 1,500 zł oraz ustaleniem daty podpisania umowy deweloperskiej. Z umową rezerwacyjną mogą już Państwo udać się do banku, aby rozpocząć proces ubiegania się o kredyt na mieszkanie.  W momencie podpisania umowy rezerwacyjnej oznaczamy dane mieszkanie jako Zarezerwowane i nie oferujemy go już dalszym klientom.

4. PODPISANIE UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Umowa deweloperska zawierana jest u notariusza w Mogilnie w formie aktu notarialnego, zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Jest podstawą do uruchomienia kredytu hipotecznego w banku oraz określa harmonogram płatności. Załącznikami do umowy deweloperskiej są rzuty mieszkania, umiejscowienie budynku, standard i harmonogram budowy oraz konspekt informacyjny.

5. ODBIÓR MIESZKANIA

W terminie określonym w umowie deweloperskiej następuje odbiór techniczny lokalu mieszkalnego przez Klienta.

6. PODPISANIE UMOWY PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI

Ostatnim krokiem zakupu mieszkania jest podpisanie umowy sprzedaży u notariusza, na podstawie której zostaje przeniesione na Klienta prawo własności do przedmiotowego lokalu.

Gratulujemy, w tym momencie zostają Państwo pełnoprawnymi właścicielami mieszkania!